من همیشه این روز را دوست داشته ام. به خصوص امسال که مبارک هم نیست. اما آیا وقت آن نرسیده که این سئوال امروز جهانی شود: حالا به ما بگویید امام موسی کجاست؟

 

 

 

پ.ن: می خواستم نگویم انقلاب چطور فرزندان خود را می بلعد.... نشد! چون در راهپیمایی چیزهای ناخوشایند دلم را به درد آورد. اگر متولی حرم حرمت نگه ندارد، انتظاری دیگر نمی شود داشت.... نمی دانم با این شرایط می شود گفت جای بعضی ها خالی؟ 

http://hayatkhalvatemahdie.mihanblog.com/post/category/1/page/1

/ 4 نظر / 3 بازدید
مهدیه خردمند

ریزش های عناصر ضعیف و یا ناتوان خیلی بهتر از حضور تفرقه امیزشونه. خدا ما رو به راه راست هدایت کنه.[گل]

حنیفیان

باید حداقل با خودمان روراست باشیم که قرار است چه اتفاقی بیفتد.باید حداقل جایی دور از چشم نامحرم ها,فقط برای اینکه خودمان یادمان نرود, بنویسیم که چقدر از حذف ها بخاطر تردید و تشکیک در هدف و چقدر بخاطر تسویه حسابهای شخصی , ملاک قرار گرفتن سلیقه و قرائت شخصی و بی کفایتی ها و خدای نکرده قدرت طلبی بوده و اصلا تردید بحق بوده یا نه و... .

حنیفیان

به بیشتر دعاوی سیاسی این روز ها نگاه که میکنم,می بینم آرمان من,جمهوری اسلامی,مانده زیر دست و پای کسانی که ادعای تلاش برای تحققش را دارند.چپ و راستش فرقی نمی کند.اغلب یادشان رفته از خودشان آبرویی ندارند که بخواهند خرج حماقتهایشان کنند. از آبروی آرمان من خرج می کنند.هر کس به هرچه می خواست رسید.یکی به قدرت,یکی به سوت و کف,یکی به خیل طرفداران بی صاحب,یکی به ... . بدتر اینکه هیچ کدام لیاقت آن چیزها را ندارند.دهانت را که برای دفاع از آرمانت باز می کنی,چیزی نگفته زود برچسب می خوری.برچسب "غرب زده" اینجا هیچ فرقی با "مرتجع" ندارد یا هرکدام از برچسبهای دیگر.همه شان یک معنی می دهند .یعنی حرف نزن.چپ و راست ندارد.هیچ کس نمی خواهد چیزی بشنود. الان دیگر در همه شهر ها رفتگران تکه های پوستر و پرچم و تراکت را جمع کرده اند از خیابانها.

از کی می پرسید امام صدر کجاست؟