فرصت

گاهی نیاز داری به اینکه بنشینی گوش بدهی به هارمونی طبیعت، چشم بدوزی به رنگهای خیره کننده اش و به هیچ چیز فکر نکنی. آنوقت سبکی می آید و دیگر خسته نیستی. انگار باز سنگینی از روی دوشت برداشته باشند و روحت را وسعت داده باشند. بعد از آن فکرت هم بهتر کار می کند!

گاهی شکرگزاری در سکوت بهتر است از هزار رکوع و سجود پر تلاش. گاهی تفسیر سوره انشراح را باید در خود بیابی نه لابلای کتابهای تفسیر. گاهی باید از جایت بلند شوی و نگاه کنی و گوش بدهی تا بفهمی نعمت چه معنایی دارد و انسان یعنی چه. گاهی باید کشف کرد، یافت تا قدر دانست. زندگی فقط همین لحظه ای است که در آن نفس تازه می کنی، بازی نیست.

 

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
مرتضی رجبی

ین نیاز داره به این که روحت هم یه جورایی لطافت این چیزها رو داشته باشه و همیشه این جور چیزها براش تازگی داشته باشه!

::.. SAT 2 DVB ..::

با سلام سايت ( انجمن ) ::.. SAT 2 DVB ..:: افتتاح و در حال حاضر براي بخش هاي مختلف سايت در حال پذيرش مدير مي باشد ، از شما دوست عزيز دعوت مي کنيم که با پيوستن به جمع دوستان خود در اين سايت ، در صورت تمايل در بخش هايي که توانايي مديريت آن را به صورت تخصصي داريد ، ما را ياري دهيد. شايان ذکر است اين سايت مکاني براي تبليغ سايت و يا وبلاگ شما دوستان عزيز مي باشد، چون ما براي شما تولباري آماده کرده ايم تا آدرس سايت و يا وبلاگ شما را در آن اضافه و در افزايش تعداد بازديد کنندگان با تبادل لينک و تولبارمان با شما، همديگر را ياري رسانيم. www.sat2dvb.com منتظر شما هستيم.