چو جوانی ز میان برخیزم!

 

- گفتن یه بیماری ژنتیکی بوده. یکدفعه همه صورتش چروک شد و موهاش سفید. کاملا همه شرایط یه پیر زنو داشت. وقتی داشت می‌مرد، نیمساعت قبلش دوباره جوون شده بود. ما دیر رسیدیم. چند دقیقه پیشش تموم کرده بود. اما جوون بود.

مثل قصه می‌مونه برام. اما راسته. داشتم فکر می‌کردم: عجب سوژه‌ای!

یکی از بچه‌ها گفت: اتفاقا چند وقت پیش هم توی پاکستان یکی اینطوری شده بود. تلویزیون نشون داد. اما نادره.

یکی دیگه از بچه‌ها دستی به موهاش که حالا زیاد سفید شده بودند کشید و با خنده گفت: کجاش نادره؟ فعلا که همه جوونا زندگیشون با پیری سپری میشه. اقلا اونا یه روز دوباره جوون می‌شن. ما چی؟

همه ساکت شدن. حقیقت تلخی بود.

 

 

/ 9 نظر / 3 بازدید
دوست

"جاءالحق و زهق الباطل" سختی زمستان زندگی بهار خود را در پیش دارد... " قیام وحدت" تحت راهبری یگانه نجات دهنده آدمیان " آقا پروفسور ابراهیم میرزایی " هدف در این است که با دست آدم، باطل منهدم و " حق و عدالت " برقرار گردد... " یدالله فوق ایدیهم"

یونس

سلام .شما نویسنده چند کتاب از روایت فتح هستید؟

زهرا

قشنگ بود مثل همیشه.منوکه یادت هست مریم خانم؟[لبخند]

مریم برادران

اما من خیلی دوست به اسم زهرا دارما![سوال]

مهاجر

ابراهيم ميرزايي در لیست 30 نفره Grandmasters فدراسیون بین المللی کانگ فو، نفر سوم است (http://www.internationalkungfu.com/Certified_Masters.htm). با چند مدرک دکترا با عناوین عجیب و غریب مثل حرفهایش!بعد از انقلاب از بين افرادی که بيشتر از طريق باشگاه هاي رزمي با او در ارتباط بودند،‏ شروع به جذب نيرو كرد.در دور اول انتخابات ریاست جمهوری كانديدا شد که به سادگی رد شد. به اين علت نسبت به نظام كينه گرفت و شروع به اقدامات محدود بر عليه انقلاب كرد تا اینکه از طرف دادگاه انقلاب محكوم شد و تحت پيگرد قرار گرفت. به دفعات با نيروهاي امنيتي كه در تعقيبش بودند وارد درگيري فيزيكي و حتي مسلحانه شد و تعدادي از اين بزرگواران را هم به شهادت رساند (البته به كمك همكاران و شاگردانش). بعد از فرار از كشور،‏ به آلمان پناهنده شد و براي خودش يک سازمان مثلا اپوزسيون راه انداخت. جالب اينجاست كه اين اواخر(حدودا نزديك به ده سال قبل) ادعاي امام زمان بودن هم كرد و وقتي مورد توجه قرار نگرفت، خودش رو نائب امام زمان معرفي كرد. زندگینامه این آدم رو اینجا ببنید: http://www.farsifile.com/index.php?option=com_content&task=view&id=445&a

حميده

سلام مريم جون! خيلي خوشحالم كه هر وقت سري به اينجا ميزنم پشيمان نمي شوم.

یونس

سلام .شما نویسنده چند کتاب از روایت فتح نيستید؟

مریم برادران

نویسنده نیستم اما چندتا کتاب نوشته‌م!

يونس

خدا خيرتان دهد ! به نظر نويسنده اعم از مترجم و مؤلف و .... باشه.نه؟