گول می خورم، چیزی کمتر از آب نبات چوبی!

 

راست می‌گفتی. خدا همیشه دنبال بهانه است. دنبال بهانه که ما را بفرستد بهشت. ببخشد، چشم ببندد، برآورده کند و روانه همانجایی که درختان انبوه دارد و رودی روان و سایبانی گسترده و .... می‌شناسد ما را. می‌داند زود راضی می‌شویم و ما را همان بس که سرگرم شویم به رنگ‌ها و مزه‌ها. شرمان کم می‌شود و راضی و خوشحال به سر دویدن و زیستنی مدام.

آنوقت نوبت خودش می‌رسد که با دوستانش بساط کنند؛ بساط عشق بازی. ذکر و محو و قوس و .... ولوله کنند و بس نباشد.

خدا همیشه دنبال بهانه است اما من به کدام بهانه‌اش تن می‌دهم؟

 

/ 6 نظر / 3 بازدید

سلام دوست عزیز. مطالب جالب و خواندنی شما در وب سایت پربازدید جام نیوز به آدرس زیر منتشر می گردد. http://www.jamnews.ir/NSite/Service/blog در صورت تمایل ما را در لیست پیوندها خود قرار دهید. آدرس ما: http://jamnews.ir ایمیل :jaaamblog@yahoo.com مطالب جالب و خواندنی+عکس را به منظور درج به همراه آدرس وبلاگ خود به ما ارسال کنید. باتشکر

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345408382.37

نیازی

میگویند حضرت رسول(ص) به خانه ای رفتند صاحب خانه تخم مرغی را در جایی طوری قرارداده بود که با حساب هندسی قابل ماندن نبود و باید می افتاد از صاحبخانه پرسید چگونه بدون اتکا مانده است او جواب داد: به خانه ی من بلا نمی آید برای همین نمی افتد. ژیامبر روبه همراهان کرد و فرمود: برویم به خانه ای که بلا نیاید! رحمت هم نمی اید!

آيه

اهل بهشت شايد باشيم اما اهل رضوان نه...

مهری

سلام [گل][قلب] خداحافظ ات باشد.

شبیه خودم

نمیدونم چرا هیچوقت لب جوی و ... از تصویر بهشت برام جذاب نبوده. تصویر من از بهشت خیلی انتزاعی تره. به اون بخش دوم حرفت نزدیکتر.