هرکس آب قلبش رو می‌خوره. شک نکن.

 

/ 6 نظر / 5 بازدید
مهری

مریم جان! کمی واضح تر بنویس! [سبز]

قلب خدا

می‌خواهم امروز با دست دل بر اوراق قلبت سخنی را بنگارم. می‌خواهم با زبان جان سخنی را بر گوش هستی‌ات نجوا کنم. سخنی که از قلب برخاسته است و می‌خواهم که بر جان بنشانم. سخنی که از عمق وجودم بر می خیزد و می‌دانم که تا منتهای هستی تو پیش خواهد رفت. گوش کن این صدای قلب من است که می‌گوید: خدای من عشق زیبای من؛ خورشید زندگی من؛ تو تنها کسی هستی که بر جانم نشستی، تنها سنگ صبور من، تنها صندوقچه اسرار من و تنها صیاد دل من. تو تنها کسی هستی که من به او گفته‌ام دوستت دارم و تا ابد دوستت خواهم داشت و تنها کسی می‌مانی که به او از عشق گفته‌ام و خواهم گفت و برایش از عشق خواهم سرود. تو نزدیک ترین کس به من و آرام جان و وجودم هستی. تپش قلبت را در قلب خود احساس می‌کنم و عشقی به پهنا و بزرگی گیتی و بلکه فراتر از آن نسبت به تو دارم. محبوب من بدان که تا جانم در بدنم است و تا قلبم می‌تپد دوستت دارم و عشق در دلم فزونی می‌گیرد.

کلهر

سلام اگه میشه بیشتر توضیح بدید.چون نامفهومه.

يونس

خیلی هم مفهومه!

بهناز

و تو لحظه ای چشم بر هم می گذاری و حضور بی رحم طوفان را احساس می کنی و احساس می کنی که زیر پایت خالی می شود و اولین شکاف ها بر تنها شاخه ی دست آویز تو رخ می نماید و بی اختیار فریاد می کشی: - وای بر من! حسین دو دستش را بر گونه های تو می گذارد سرت را به سینه اش می فشارد و در گوشت زمزمه می کند: وای بر تو نیست خواهرم! وای بر دشمنان توست. تو غریق دریای رحمتی. صبور باش عزیز دلم! چه آرامشی دارد سینه ی برادرف چه فتوحی می بخشد ، چه اطمینانی جاری می کند... هرروز به خانه ی دلتنگی من بیا تا پا به پای حضرت زینب وارد کربلا شویم... چشم هایمان را ببندیم و کربلایی شویم... هرروز دردی را بکشیم که حضرت زینب کشید هر روز منتظرت هستم و دوست دارم هر روز حست را برام بنویسی یا علی بایست بر سر حرفت زینب! که این هنوز اول عشق است...

پرنده

سلام خانوم مفهوم این جمله کوتاه خیلی عمیق است... هرگاه ما قلبمان را صاف کنیم از تمنیات دنیا آنگاه آبی که می خوریم پاک و گواراست!شک نمی کنم. فکر میکنم منظرتون از آب همان ثمره نیت ماست درسته؟ منتظر نظراتتون هستم.