رقابت و خلاقیت

«خانم جنیفر لوپز جورابهای خود را بیمه کرد. اگر این جورابها را بپوشید، تریلی هم از روی پایتان رد شود، صدمه نمی‌بینید. جورابهای جنیفری، جوراب‌های آهنی جنیفری، سه تاش هزار.»

همه این جملات در حالی ادا می‌شد که خانم فروشنده وسط واگن مترو ایستاده بود و جوراب‌های نازک را می‌کشید، پنجه دستش را توی جوراب از هم باز می‌کرد، ناخن می‌کشید و هر بلایی که ممکن است سر جوراب بیاید و دانه در کند، به نمایش می‌گذاشت.

در این بازار مترو، هیچ اتفاق خاصی نیفتاده باشد، ذهن فروشنده‌ها را برای تبلیغات و رقابت باهم فعال کرده است. خلاقیت‌ها قلپ قلپ دارند سر ریز می‌کنند.

/ 7 نظر / 3 بازدید
هوشنگ

وقتی نیست دو تا معنی داره: 1- وقتی کسی نیست 2- وقتی باقی نمونده شاید معنی دیگه ای هم داره و من نمیدونم

نيازي

يا من اسمه دوا و ذكره شفا

کاظمی

سلام در اینکه رقابت خلاقیت می آورد شکی نیست ولی فکر کنم در مترو عامل دیگری موثر واقعی باشد. از قدیم گفته اند مستمع، گوینده را به شوق می آورد. در مترو با آن منظره بیرونی مشکی مشکی و آدم های ساکت و آویزان، به محض اینکه کسی کوچکترین صدایی و اطواری از خود درآورد، همه به او نگاه می کنند و این می شود که جرأت می کند و صدای بلندتر و اطواری جدیدتر از او در می آورد.

مهدی

من به جنیفرش کاری ندارم ولی اینکه جواربش دونه در نمی کنه خیلی خوبه. بارها شده که یه خانم بعد از ساعتها معطل کردن درست وقتی که از در خونه همراه شوهر مربوطه دارن می رن بیرون فرمودن وای جورابم و ...

سایه قرمز

سلام ... یعد میگن توی ایران خلاقیت نیست ! موفق باشی

سمیه (دخترعمو)

چقدر دلم گرفت وقتی دیدم سالهاست اینجا می نویسی و من تازه فهمیدم! [افسوس] می دونستم می نویسی ولی تا حالا سراغ نوشته هاتو نگرفته بودم! چرا؟!!!!! [افسوس] حالا کارم دراومد! باید بشینم کل آرشیوتو یدفه بخونم! مجبورم! می دونی چرا؟ چون خیلی قشنگ می نویسی! [قلب] [ماچ]

امین

بودن بهانه می خواهد و ماندن نیز..