... روش بنده پروری داند...

شروع کار جدید همیشه سختی خودش را دارد. از نگرانی های طبیعی خوب اجرا شدن تا دلواپسی نتیجه مطلوب. اما در هر حالت شیرین است اگر جزیی از خواسته قلبی باشد که برایش فکرها کرده ای و امیدها بسته ای.

وقتی می گویم امید بستن به چیزی، دلم می لرزد. یادم هست سال گذشته به کاری شاید حتا با نیت خیر امیدی بستم که به سرانجامی باورنکردنی دچار شد. هرچند در همان هم درس‌ها بود. یکیش همین که دیگر به کاری امید نبندم و امید به صاحب کار باشد و بس.

به هرحال برنامه ریزی و نقشه کشی کار بنده است و نتیجه برعهده اوس کریم...

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
شاید شب

دیگه نمیدونم از چی بنویسم............ از خاندان هاشمی...........یا قایق سهراب........ شاید از زنانگی پسران شهرم......... بیایید منتظرم راستی............سلام

مهری

نمی دونم داری چیکار می کنی ولی میدونم موفق می شی عزیز [قلب][گل][ماچ] من آش موفقیت! می خوام. کی منو دعوت می کنی برای خوردن عصرانه ی موفقیت! ؟

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 955489465