چخوف از نويسندگان دوست داشتنی است. آنقدر واقعی از زندگی روايت می‌کند که حتا اگر قصه غيرممکنی را بگويد، باور می‌کنی حتما رخ داده و او هم در آنجا حضور داشته! معمولا روده درازی نمی‌کند و جزييات را به اندازه می‌گويد. توصيفات روشن و کافيست.

من که هر وقت حوصله خواندن هيچ چيزی را نداشته باشم، مطمئنا حوصله چخوف را دارم. گاهی نوشته‌هايش حسادتم را تحريک می‌کند. به هر حال برای من او يکی از بهترين‌هاست.

دوئل يکی از داستانهای اوست که تازگی به دستم رسيده و دارم می‌خوانمش. قصه ارتباط چند آدم و تفکراتشان و تضادها و رفاقتهای آنهاست. مثل هميشه روان، واقعی و پر از نکته‌های زيبا. هنوز تمامش نکرده‌ام. اما خواندنش را توصيه می‌کنم!

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
شب های سفيد

دل تو نهر گل آلود دل من چشمه نور . تو سرا پا هوس اما دلم از وسوسه دوره. فرق ما بين من و تو از زمين تا آسمون. دل من سنگ صبوره دل تو کوه غروره. ديگه از من نميگيري يه سراغ خشک و خالي راس راسي پاک زدي انگار خودتو به بي خيالي. ديگه از من نميگيري يه سراغ خشک و خالي راس راسي پاک زدي انگار خودتو به بي خيالي. گفتي رفيقه راهي به خستگيم پناهي اما نگو که هستم با من يار نبودي. موفق باشي. خوشحال مي شم که به وبلاگ من هم بزنيد .

rasoul

سلام دوست گرامی من می خواستم سایتی ایرانی را به شما معرفی کنم که با فعالیت در ان می توانید تا 512 هزار تومان در روز از ان درامد کسب کنید.سایتی ایرانی که در حال حاضر بزرگترین بانک اطلاعات کتب ایران را دارا می باشد. من خودم تا حالا .......تومان از ان درامد داشتم و سایر زیر مجموعه ها من نیز به تناسب زیر مجموعه هایی که داشتند درامدهایی را کسب کردند اين شرکت خدماتی را ارائه میکند که این خدمات ميتواند از15 هزار تومان مبلغي که براي عضويت مي پردازيد خيلي با ارزش تر باشد به عنوان مثال شما در اين سايت ميتوانيد هر کتاب ايرانی و خارجی وانواع سی دی ها را که بخواهيد از اين سايت تهيه کنيد و ضمن بهره مندی از تخفيفهای در نظر گرفته شده انها را در سراسر ایران و به طور رايگان تحويل بگيريد و امکان تهیه کارتهای اینترنتی و تلفنی ارائه كارت اعتباري اريا كارت و امكان خريد با ان از بيش از 1000 فروشگاه طرف قرارداد طرحی که از پشتیبانی و حمایت سیستم بانکی طرح شتاب بانک سامان و اتصال ان لاین این شرکت به سرور بانک سامان از اعتبار 100 در 100 بالایی بر خوردار است براي توضيحات بيشتر به آدرس www.riyal.blogfa.com مراجعه کنيد مرسی