مرده بودم. مرا تشییع می‌کردند. کفن کرده روی تابوت گذاشته بودند و می بردند. تابوتهای دیگر هم بود. زیاد بودیم، بعضی سفید پوش و بعضی سیاه پوش. می‌گریستم. از ته دل. می گفتم که یکی از اینها من هستم، تابوت من کدام است؟ انگار یکی از روی تابوتی اشاره کرد. سفید پوش بود. من بودم؟ شک داشتم. زار می‌زدم. از ته دل. طلب بخشش می‌کردم و می‌گریستم.

خواب نبود. عین بیداری بود. انگار گوشزد باشد. آنقدر سنگین بود که تمام وجودم خسته و کرخت شده.

 

/ 8 نظر / 4 بازدید
يونس

خدا به فضلش همه‌‌ی ما را دریابد

تسنیم

سفید هستی سفید بمونی

مهری

اینها تلنگری است برای اینکه بیدارمان کنند. گاهی یادم می رود برای چه زنده ام.البته این گاهی گاه چند ماه طول می کشد و من فراموش می کنم که باید آذوقه ای برای آخرتم جمع کنم. خوابها و رویاهایم به دادم می رسد و آرامش را به زندگی ام برمی گرداند. تو خوبی و میدانم که خدا از بنده های خوبش انتظارات بیشتری دارد . به همین خاطر است که از طریق این رویا خواسته که تو حواست بیشتر از دیگران جمع باشد. دوستت دارم.

امیر آذريان

می گویند خواب مرگ یعنی طول عمر . خدا به کرامت خودش انشا الله عمر با عزت و سربلندی برایتان عنایت کند .انشا الله

نیازی

بعضی وقت ها آن قدر غافلگیر کننده است که نمی شود هیچ عکس العملی نشان داد. دیروز 17/8/88 همکارم صیح وسالم راهی محل کار شده بود توی ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی قلبش گرفت. به بیمارستان نرسید امروز بهشت زهرا بودیم. یکی زنگ زده بود که ساعت ده جلسه داشتیم دیر کرده کجا پیداش کنم. گفتم اگه کارتون مهمه بیاید اینجا

نیازی

غلامعلي فروغي، حقوق دان، پژوهشگر، مقاله‌نويس و داور جشنواره‌هاي متعدد مرتبط با كتاب دفاع‌مقدس مانند؛ جشنواره ربع قرن، صبح يكشنبه هفدهم آبان 88 بر اثر سكته قلبي در تهران درگذشت. خدا رحمت كند غلامعلي فروغي را؛ آشناي گمنام و به‌يادماندني و خوش اخلاق و خنده‌روي همه ‌آناني كه او را از نزديك مي‌شناختند.

یونس

این چند وقته تا میام اینجا به بغض می‌رسم ... خدا همه را مشمول فضل خاصه خودش گرداند بالاخص صاحب وبلاگ را ...

يونس

خیلی خیلی لطف کردید ... سر شکایت نگفتم سر ارادت گفتم