تصميم کبری

من تصميم گرفته‌ام هرگز با كسي شوخي نكنم. راستش اصلا آدم شوخ طبعی نیستم و این را همه می‌دانند. گاهی اما وسوسه می‌شوم که این کار را انجام دهم و ناموفق بوده‌ام! راستش در دو تجربه بدجوری توی حالم خورد که دور و بر اینکه شوخی کنم را خط بکشم. یکبار دو سال پیش بود و یکبار هم امروز!

امروز واقعا قسم خوردم که هرگز سعی نکنم شوخ باشم. انگار که بعضی تغییرها سوء تفاهمهای وحشتناکی باخودش می‌آورد. امروز با یک شوخی، یکی از دوستان عزیزم را شوکه کردم. خدا مرا ببخشد. هرچند که برایش توضیح دادم و چون باهم مشکلی نداشتیم به راحتی حل شد اما خدشه‌های کوچک گاهی آنقدر بزرگ می‌شوند که جبران ناپذیر.

به امتحانش نمی‌ارزد.

 

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
فروشگاه تک زنگ

دوست خوب نادیده ام... سلام فروشگاه تک زنگ آغاز به کار کرد. این فروشگاه متعلق به خود شماست. همکاران ما در حال اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه هستند. اگر محصول خاصی مدنظر شماست به ما اطلاع دهید. فروش فوق العاده ما را از دست ندهید. در ضمن برای تبادل لینک رایگان(به مدت محدود) نیز کافی است تا کدهای موجود در صفحه لینکدونی فروشگاه را در قالب وبلاگ خود copy و paste کرده، سپس از قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا همکاران ما لینک شما را بیفزایند. *تا این لحظه بیش از شصت و پنج وبلاگ به ما پیوسته اند.* (راستی! همزمان با نیمه شعبان 7 شهریور یک سورپرایز فوق العاده برای وبلاگ هایی که تبادل لینک کنند، داریم...) آدرس فروشگاه: www. Takzang .ir خودتان آدرس را تایپ کنید یا اینکه فاصله های موجود در آدرس را بردارید