در مشک تشنه جرعه آبی هنوز هست...

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

علی (علیه السلام) او را بغل گرفت. بوسید و زبان بر چشمان و دهان و دو گوشش کشید؛ تا جز حق نگوید، نشنود و نبیند. آنگاه بر گوش راستش اذان و بر گوش چپش اقامه گفت. سپس رو کرد به ام البنین و پرسید: «نامی برای پسرمان گذاشته ای؟»

ام البین جواب داد «تا شما هستید اجازه اين کار را به خودم نمی دهم.»

علی (علیه السلام) به یاد عمویش عباس، او را چنین نامید.

عباس خردسال بود که زینب(سلام الله) او را با خود به جلسات درسش می برد. مادرش، ام البنين، به او یاد داده بود که هرگز حسن (علیه السلام) و حسین (علیه السلام) را به نام صدا نزند و جز مولای خطاب نکند.

روزی مادر به او خوشه انگوری داد تا بخورد. انگورها برق می زدند. عباس کمی به آنها نگاه کرد و بلند شد. مادر پرسید: «کجا می روی؟»

گفت «می خواهم این خوشه را به مولایم حسین بدهم.»

 

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
gharibeh ashenah

ba salam webloge kheyli bahali darid agar to ham be fekre azadiye iran va irani hasti pas hatman sari be ma bezan nazaret ro ham az ma darigh nakon hamon tor ke ma nakardim www.psn7.persianblog.ir 18 ??? in adresse gorohe musighiye mast dar persianblog va blogfa www.psn7music.persianlog.com www.psn7music.blogfa.com in adresse gorhe mossi ghiye mast be zabane almani www.psn7music-de.persianblog.ir in adresse goorohe aks mast www.psn7foto.persianblog.ir inam adresse gorohe 30nama va honariye mast www.psn730nama.persianblog.ir inam adresse gorohe tarafdarane ostad ahmade shamlouye mas www.psn7ahmadshamlou.persianblog.ir inam adresse gorohe warzeshiye mast www.sepehrsport.persianblog.ir ianam adresse gorohe eshghioye mast ke sherha va akshaye asheghane dar onhast www.iloveyou7a.persianblog.ir agar tamamiye adreshaye maro dar liste dostanet gharar bedi ma ham har cheghadar ke adress bekhay dar liste dostanemon gharar midim dar ar

روبن غنی پور

اولین رمان وبلاگی ایران را با عنوان « دیوانه مقدس » نوشته وحید رضا غنی پور در تاریخ 18/10/85 مطابق با عید سعید غدیر راه اندازی گردید . این رمان که داستانی عاشقانه ، مکاشفه ای با رویکرد معنوی دارد ، دارای داستانی ایرانی بوده و به معرفی بخشی از فرهنگ ایران با زبانی نو و امروزی می پردازد . از دیگر خصوصیات این رمان این است که در هر بخش با توجه به فضای اینترنت بخشی کوتاهی از داستان نقل می شود تا مخاطب خسته و کسل نگردد در عین حال از جذابیت داستان کاسته نشود همچنین خصوصیت پیگیری ادامه داستان در آنها نیز حفظ شود . رمان وبلاگی فوق با همکاری پرشین بلاگ راه اندازی گردیده و به صورت داستان های دنبال دار بوده و به صورت هفتگی در هر دوشنبه در نشانی http://romanonline.persianblog.ir بروز رسانی می شود .

ميترا

سلام وبلاگ جالبيه. و اين پس آخر .... براي همين بود كه با شهادت عباس كمر حسين شكست. . . . به من هم سري بزنيد خوشحال ميشم.

مسافر

حضرت عباس (شجاعت شهامت وفا ايثار صبر جوانمردی گذشت ووووووووووووووووووووووووووووووعاشقانه دوستشان دارم التماس دعا دارم يادت نرود دوست هموطن مسافری در غربت موفق باشييييييييييی