فراوان داستان دارد

استاد عزیز ما در انتخابات موفق شد و راهی مجلس می‌گردد. به قول خودش اخلاصش او را یاری کرد! وارد کلاس که شد، بچه ها تبریک گفتند. خیلی خوشحال نبود. فکر کردیم مقامات معنویش او را به جایی رسانده که خلاصه نمی‌گذارد خیلی هیجانزده باشد.

 سری تکان داد و گفت «دانشگاه شما که هیچ عکس العملی نشان نداد. انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.» قابل ذکر است که یکی از افتخارات استاد عزیز ما همیشه این بود که در این دانشگاه درس می‌دهد و کل فک و فامیلش هم در آنجا درس می‌خوانند. گفتیم حساب ما را از دانشگاه جدا کند و ما را در فرحزاد میهمان کند. لبخند تلخی زد و سری تکان داد.

 وقت استراحت یک ربعه میان درس، کارشناس گروه و مدیر گروه به کلاس آمدند و ضمن تبریک به ایشان، شیرینی (گز) هم آوردند. البته مراتب ناراحتی استاد به روشی تکنیکی به اطلاعشان رسیده بود.  استاد عزیز ما پر باز کرد و شروع کرد به شرح و بسط روشهای تبلیغاتی علمی که پیش گرفته بود و باعث توفیقش در این رسالت کمرشکن شده بود. نمودارهای رشد رای از مرحله اول تا دوم و تاثیر حضورش در بعضی مناطق که برایش رای های عزیزی را به ارمغان آورده بود روی میز ردیف می‌شد و کاربرد روش تحقیق، علم مدیریت و درایت تبلیغاتی را به ما می‌آموخت.  

استاد مخلص ما فقط برای آنکه کرسی مقدس مجلس به دست اهلش بیفتد، کلی تلاش کرده بود و به قول خودش گاهی در روز 17 ساعت در ماشین زندگی کرده بود. به هرحال تبریکات مبسوط اهل دانشگاه باعث شد که قول یک شیرینی مخصوص را به ما بدهد.   

/ 8 نظر / 3 بازدید
زهرا

مردان بزرگ در امتحانات بزرگ شناخته می شوند باید نشست و منتظر ماند .میدان وسیع است و گوی سنگین. خدا کند استاد شما و تمام هم رزمانش از این جنگ سخت سربلند و فاتح بیرون بیایند.

نيازي

سلام سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی دل ز تنهایی بجان آمد خدا را همدمی خدا کند در این روزگار وانفسا دین به دنیای دیگران نفروشیم. دوستی دارم موقع انتخابات کلی تو سر خودش زد . بالا وپائین پرید تا یکی دیگه بره مجلس. طرف انتخاب شد وعن قریب بر کرسی سبز خانه ی ملت تکیه خواهد زد . اما از حالا تبلیغات چی بیچاره را پاک پاک از یاد برده و انکار می کند که او را می شناسد.

مهاجر

سلام جناب نیازی اینکه می تونه خوبه. تبلیغات چی اگه برای دنیای خودش بالا و پایین پریده که بیچاره هست اگر هم که نه، که نیست! در هر حال اونکه میره خانه ملت باید به کل ملت بدهکار باشه نه جزیی از ملت.

مهاجر

سلام جناب نیازی اینکه می تونه خوب باشه. تبلیغات چی اگه برای دنیای خودش بالا و پایین پریده که بیچاره هست اگر هم که نه، که نیست! در هر حال اونکه میره خانه ملت باید به کل ملت بدهکار باشه نه جزیی از ملت.

نیازی

سلام جناب مهاجر: 1- نمی دانم خانم برادران رضایت دارند که بحث های این طوری این جا ادامه داشته باشه یا نه؟ 2- اشاره ام به ظرفیت ها وگم نشدن در میان هیاهو های پوچ وزود گذر بود ( درختی که میوه بیشتر می دهد معمولا سرش پائین تره). غرض این بود که بگویم روزی برای مرده باد زنده باد هایمان باید جواب پس بدهیم. اگر باشند کسانی که مجلس را برای خدمت به ملت بخواهند که باید خاضعانه دست شان را بوسید چه این که وکیل همه ملت باشند یا بخشی از آنها. خوش گفت پیرعارف روشن ضمیرما از دیو ودد ملولم وانسانم آرزوست طی کرده ایم پست و بلندی زندگی زین راه پرمخاطره پایانم آرزوست ای نفس پرگناه دورنگی وحرص و آز دیگر بس است.شیوه پاکانم آرزوست

خانه به دوش

شما فیزیک میخوانید ؟ توی ژانر مدیریت ادامه تحصیل دادید؟

مریم برادران

من فیزیک خوانده ام. کار فیزیکی هم می‌کنم. دو سه سالی است که به حوزه آموزشی و مدیریتی هم پایم باز شده. الان مدیریت آموزشی می‌خوانم! رشته جامعی به نظرم رسید. فعلا هم بدک نیست.