امروز گم شده بودم! می خواستم جایی بروم. بارها این راه را رفته بودم. عجله هم داشتم. اما آنقدر توی خودم بودم که دقیقا خلاف جهتی که باید می رفتم، رفتم. به همین سادگی. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

یادم آمد چند سال پیش با کسی آشنا شدم که دچار تحولاتی شده بود و به قولی 180 درجه تغییر کرده بود. آنروز خیلی حرفها زد. آخرش هم گفت «من عاقبت به خیر شده ام.» چند وقت پیش هم او را دیدم. عوض شده بود و باز تحولی دیگر؛ یک جور دوره بازگشت.

این چیزها را که می بینم، گاه دچار وحشت می شوم. دنیای غریبی است. حنای هیچ کس دیگر رنگ و لعاب ندارد. آدم روی هیچ حرفی نمی تواند حساب کند، حتا حرف خودش. اینطور که بزرگترهای خوشبخت می گویند یک روزی حتا تار سیبیل آدمها هم معنا داشت، حرمت داشت. غیرتی بود و کمالاتی که آدمها به خاطرش ارزش و احترامی قائل بودند.

دنیای بی معنایی است. شاید ما همه گم شده ایم. شاید زیادی خودخواهیم، آنقدر که می رویم توی خودمان و می گذاریم روزمرگی ما را با خودش می برد. شاید راحت طلبی کارمان را ساخته است. شاید.

 

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
مسافر تنها

سلام دوسته عزيزم.........خوبی.؟ مطلبت فوق العاده بود ..به کاخ تنهايی منم يه سر بزن.خوشحالم ميکنی.منتظرما........

بنده خدا

پشت هر گمی پيدايی هم هست. يه چيز پيدا کردی اما به چشمات زیاد اعتماد نکن.شايد نداره.يا گم نشو يا خوب پيدا کن.مراقب گم شدن بعدی باش. فراموش نکن آدما هر وقت گم می شن فقط نگاه می کنن. تو بهتر باش.

راحله

با اين راحت طلبی عجيب موافقم .